ETSITKÖ INNOVATIIVISIA RATKAISUJA OLOSUHTEIDEN SEURANTAAN?

Ota yhteyttä, niin mietitään yhdessä millainen ratkaisu olisi juuri teidän yrityksellenne sopivin.
Oletko kiinnostunut yhteistyöstä kanssamme?
Kysy lisää, sillä etsimme jatkuvasti uusia kumppanuuksia täydentämään jo ennestään hienoa yhteistyöverkostoamme.

Helpdesk ja tuotetuki
Tuotteisiin ja ratkaisuumme liittyvä tuki ioLiving Helpdesk:
helpdesk@ioliving.com

Myynti
+358 44 331 0982, sales@ioliving.com

TUTUSTU TIIMIIMME

  • Kysy lisää Matti Verkasalolta

    Matti Verkasalo

    Toimitusjohtaja
    +358 40 821 5546
    matti.verkasalo@ioliving.com

  • Teemu Lankila

    System Development Leader
    +358 40 509 7810
    teemu.lankila@ioliving.com

  • Pekka Tervo

    SW Designer, Web Services
    +358 44 712 6845
    pekka.tervo@ioliving.com

  • Jukka Säkkinen

    Customer Engineer
    +358 44 331 0982
    jukka.sakkinen@ioliving.com

  • Mikko Tenhunen

    Production Coordinator
    +358 50 358 7472
    mikko.tenhunen@ioliving.com

  • Nora Liljelund

    Marketing Coordinator
    +358 50 3291 271
    nora.liljelund@ioliving.com

Jätä viesti!

Haluatko tietää lisää IoT-ratkaisusta olosuhteiden seurantaan? Etsimme myös uusia kumppanuuksia täydentämään jo ennestään hienoa yhteistyöverkostoamme. Jätä viesti, niin olemme sinuun yhteydessä.

Osoite:

Teollisuustie 1
90830 Haukipudas
Finland

kartta